Dlaczego ja? (903)

Dlaczego ja? (903)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Małgorzata i Stefan razem z dziećmi na czas urlopu zamienili swój dom w Szczecinie na dom w Poznaniu, który należy do kuzynki Małgorzaty - Joanny. Kobiety od niedawna znowu utrzymują kontakt.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 19 października
dziś
12:00 Polsat 2 (z napisami)

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Małgorzata (40 l.) i Stefan (42 l.) Stanowscy razem z dziećmi - Paulą (17 l.) i Łukaszem (15 l.) na czas urlopu zamienili swój dom w Szczecinie na dom w Poznaniu, który należy do kuzynki Małgorzaty - Joanny Szulik (41 l.), jej syna Mariusza (21 l.) i partnera, Dawida Małeckiego (42 l.). Kobiety przez pewien czas były w konflikcie, wywołanym podziałem spadku. Od niedawna znowu utrzymują kontakt. Pewnego dnia, przebywając w domu ciotki, Łukasz z ciekawości idzie na poddasze. W zamkniętej szufladzie starego biurka znajduje kartę pamięci. Wkłada ją do tabletu i razem z siostrą doznają szoku. Gdy pokazują Małgorzacie co znaleźli, kobieta nie chce narażać kruchych relacji z kuzynką. Postanawia zatrudnić detektywów, którzy odkryją prawdę. Detektywi poważnie traktują nagranie. Robią wszystko, by dowiedzieć się, kim jest kobieta na filmie, a także kiedy i gdzie został zrobiony. Dochodzą do wniosku, że nagranie nie było wykonane w domu Małeckiego. Jednak w jego piwnicy znajdują ślady krwi...

Zobacz także