Dlaczego ja? (880)

Dlaczego ja? (880)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Na złość żonie Mariusz umawia się z sąsiadką. Sprawa wymyka się spod kontroli, gdy razem zostają przyłapani w łóżku. Mężczyzna twierdzi, że niczego nie pamięta. Córka przypuszcza, że został odurzony.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 30 października
za 13 dni
14:45 Polsat (z napisami)

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Żona Mariusza Zawadzkiego od pewnego czasu ma ciągle zły humor. Przede wszystkim jest zazdrosna o sąsiadkę Ewę, która flirtuje z jej ukochanym. Na złość partnerce mężczyzna postanawia się z nią umówić. Sprawa wymyka się spod kontroli, gdy Renata znajduje oboje w łóżku. Mariusz zarzeka się, że nic nie pamięta. Jego córka z pierwszego małżeństwa przypuszcza, że został odurzony. Niestety przeprowadzony test na obecność narkotyków nic nie wykazuje, gdyż minęło już zbyt wiele czasu. Renata żąda rozwodu. Zgodnie z umową wspólności majątkowej po jego przeprowadzeniu otrzymałaby 200 tys. zł. Mariusz podejrzewa, ze jest w zmowie z sąsiadką.

Zobacz także