Dlaczego ja? (866)

Dlaczego ja? (866)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Iwona dowiaduje się o tym, że jej mąż i jego brat bliźniak zaginęli podczas wyprawy. Wkrótce małżonek kobiety zostaje odnaleziony. Jej przyjaciółka podejrzewa, że podszywa się pod niego drugi z braci.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Iwona dowiaduje się od swojej matki, że jej mąż Robert i jego brat bliźniak Daniel zaginęli podczas wyprawy na skałki. Wkrótce małżonek kobiety, z którym ta rozstała się 6 miesięcy temu, zostaje odnaleziony na brzegu rzeki. Prosi, by Iwona przyjęła go do siebie. Kobieta się zgadza, rozstaje się ze swoim dotychczasowym partnerem i na nowo zakochuje w mężu. Przyjaciółka fryzjerki zauważa jednak, ze zachowanie mężczyzny się zmieniło. Podejrzewa, że to Daniel podszywa się pod brata. Iwona początkowo nie daje temu wiary, ale gdy znajduje na ramieniu ukochanego tatuaż, którego on wcześniej nie miał, ogarniają ją wątpliwości.

Zobacz także