Dlaczego ja? (863)

Dlaczego ja? (863)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Anna zostaje znaleziona w bagażniku samochodu swojego szefa. Zszokowany mężczyzna nie wie, skąd dziewczyna się tam wzięła, ona z kolei niczego nie pamięta. Matka 18-latki rozpoczyna własne śledztwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Anna zostaje znaleziona w bagażniku samochodu swojego szefa, Kacpra. Zszokowany mężczyzna nie wie, skąd dziewczyna się tam wzięła, ona z kolei twierdzi, że niczego nie pamięta. Matka 18-latki chce dowiedzieć się, jak do tego doszło. W trakcie własnego śledztwa odkrywa, że córka wagaruje, pomagając niepełnosprawnemu mężczyźnie. Anna zapiera się, że to nieprawda. Przyznaje się dopiero, gdy wychodzi na jaw, że 2 lata temu brała udział w napadzie i kradzieży. Wówczas przypadkowo ucierpiał 33-letni Konrad, którym ona teraz się zajmuje, nie zdradzając swojego udziału w jego nieszczęściu.

Zobacz także