Dlaczego ja? (805)

Dlaczego ja? (805)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Sandra nie chce już więcej zostawiać dziecka pod opieką swojego byłego partnera. Dowiaduje się, że jest on terroryzowany przez nieznajomego. Wychodzi na jaw, że wplątał się w działalność przestępczą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Pięcioletni Leon zawiadamia pogotowie, że jego ojciec leży martwy w kuchni. Fabian zasłabł podczas opieki nad malcem. Była partnerka mężczyzny, Sandra, nie chce już więcej zostawiać dziecka z ojcem. Tym bardziej, gdy dowiaduje się, że Fabian jest terroryzowany przez podejrzanego osobnika. Po kolejnym incydencie kobieta zabrania mu kontaktu z synem. Wychodzi na jaw, że Fabian wplątał się w działalność przestępczą. Nieznajomy kazał mu włamać się do magazynu. W razie sprzeciwu zagroził, że zrobi coś złego Leonowi...

Zobacz także