Dlaczego ja? (770)

Dlaczego ja? (770)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Agata płaci lekarzowi rodzinnemu, by wystawił jej mężowi Arturowi diagnozę rzadkiej choroby. Chce, aby jej mąż pracoholik miał więcej czasu dla rodziny. Początkowo wszystko idzie zgodnie z planem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Agata Bogusz płaci swojemu lekarzowi rodzinnemu, Michałowi Majewskiemu, żeby wystawił jej mężowi Arturowi diagnozę rzadkiej i śmiertelnej choroby. Chce, aby jej mąż pracoholik się opamiętał i miał więcej czasu dla rodziny. Początkowo wszystko idzie zgodnie z planem. Jednak kiedy matka Artura, Elżbieta, wprowadza się do ich domu, konsultuje się u innego lekarza. Chce też kontrolować życie prywatne pozostałych członków rodziny. Agata staje się nerwowa. Usypia Elżbietę i wywozi ją taksówką do jej domu. Tymczasem lekarz zaczyna się bać, że jego oszustwo wyjdzie na jaw, i zamierza wycofać się z umowy z Agatą. Również Agata i jej córka zdają sobie sprawę, że nie mogą już dłużej ciągnąć tego kłamstwa. Kiedy postanawiają powiedzieć Arturowi, że jednak jest zdrowy, pojawiają się nowe szokujące wiadomości: Artur rzeczywiście jest chory. Agata i córka Hania wpadają w rozpacz. Tymczasem mężczyzna postanawia korzystać z życia...

Zobacz także