Dlaczego ja? (748)

Dlaczego ja? (748)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Julia ma nowego chłopaka, Adama, który jest zawodowym żołnierzem. Kobieta zastanawia się, dlaczego Adam zawsze bardzo wcześnie wraca do swojego domu. Julia podejrzewa, że coś przed nią ukrywa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Julia ma nowego chłopaka, Adama, który jest zawodowym żołnierzem. Kobieta zastanawia się, dlaczego Adam zawsze bardzo wcześnie wraca do swojego domu. Ten tłumaczy jej, że potrzebuje dużo odpoczynku ze względu na wyczerpującą pracę. Julia podejrzewa, że coś przed nią ukrywa. Na jaw zaczynają wychodzić sekrety Adama. Okazuje się, że mężczyzna od dawna nie pracuje, bo poszedł na wcześniejszą emeryturę. Julia w trakcie jednego ze spotkań odnajduje w jego mieszkaniu leki antydepresyjne. Sprawa zaczyna być coraz bardziej zagadkowa.

Zobacz także