Dlaczego ja? (745)

Dlaczego ja? (745)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Stróże prawa zauważają na ulicy pozbawioną opieki małą Olę. Odwożą dziewczynkę pod podany przez nią adres. Dzwonią też do jej babci Anny. Kiedy docierają na miejsce, na podłodze zauważają plamę krwi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

W trakcie rutynowego patrolu dwaj stróże prawa zauważają na ulicy pozbawioną opieki dziewczynkę, Olę Ziętek. Odwożąc dziecko na podany przez nie adres, dzwonią też do Anny, babci Oli. Kobieta obiecuje czekać na policjantów wraz ze swoim partnerem Tomaszem Bukowskim pod domem swojej córki, Wiktorii. Kiedy wszyscy docierają na miejsce, okazuje się, że w mieszkaniu nikogo nie ma. Na podłodze widać jedynie dużą plamę krwi. Rozpoczyna się długie i skomplikowane śledztwo w sprawie zaginionej kobiety.

Zobacz także