Dlaczego ja? (713)

Dlaczego ja? (713)

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Aneta za spowodowanie wypadku i ucieczkę z miejsca zdarzenia idzie na dwa lata do więzienia. Ten czas jej córka ma spędzić w ośrodku opiekuńczym. 16-latka robi wszystko, aby wydostać się z ośrodka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejny sezon serialu opowiadającego o ludziach dotkniętych przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich. Towarzyszące życiu zbiegi okoliczności w jakimś sensie wyrzuciły ich poza nawias społeczeństwa. Każdy odcinek oparty jest na historii z życia wziętej.

W tym odcinku

Aneta za spowodowanie wypadku i ucieczkę z miejsca zdarzenia idzie do więzienia na dwa lata, w tym czasie jej córka Ada trafi do ośrodka opiekuńczego. 16-latka nie ma na to najmniejszej ochoty. Ada nie wierzy, że w tym miejscu kiedykolwiek będzie mogła poczuć się dobrze i robi wszystko, aby uciec z ośrodka. Dlatego też zaczyna na własną rękę szukać swojego ojca, o którym jej matka nigdy nie chciała z nią rozmawiać. Dzięki listowi od byłej przyjaciółki swojej mamy, nastolatka ustala miejsce zamieszkania swojego ojca, Dominika i jego rodziny. Ponieważ nie chce iść do niego bezpośrednio i ujawniać się, szuka innego sposobu, jak do niego dotrzeć.

Zobacz także