Dlaczego ja? (683)

Dlaczego ja? (683)

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Tomasz wyznaje żonie, pielęgniarce Sylwii, że w trakcie awantury zabił właściciela sklepu - fana wrogiej drużyny piłkarskiej. Zeznaje na policji, że został sprowokowany. Sąd skazuje go na więzienie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejny sezon serialu opowiadającego o ludziach dotkniętych przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich. Towarzyszące życiu zbiegi okoliczności w jakimś sensie wyrzuciły ich poza nawias społeczeństwa. Każdy odcinek oparty jest na historii z życia wziętej.

W tym odcinku

Tomasz wyznaje żonie, pielęgniarce Sylwii, że w trakcie awantury zabił właściciela sklepu - fana wrogiej drużyny piłkarskiej. Zeznaje na policji, że został przez niego sprowokowany. Sąd wymierza mu karę trzech i pół roku więzienia za pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Jedynie partnerka wierzy w jego niewinność. Z czasem dochodzi do wniosku, że Tomasz próbuje chronić syna - Mateusza. Nastolatek bowiem wielokrotnie brał udział w bójkach. Kobieta staje w obliczu trudnego wyboru. W końcu znajduje w rzeczach męża film z kamery monitoringu. Nagranie potwierdza jej podejrzenia.

Zobacz także