Dlaczego ja? (652)

Dlaczego ja? (652)

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Oficer śledczy Natalia Dopierała zostaje wezwana na miejsce morderstwa. Jest w szoku, gdy stwierdza, że ofiarą jest jej mąż. Choć zostaje odsunięta od sprawy, dalej prowadzi śledztwo na własną rękę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejny sezon serialu opowiadającego o ludziach dotkniętych przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich. Towarzyszące życiu zbiegi okoliczności w jakimś sensie wyrzuciły ich poza nawias społeczeństwa. Każdy odcinek oparty jest na historii, która wydarzyła się naprawdę.

W tym odcinku

Oficer śledczy Natalia Dopierała zostaje wezwana na miejsce morderstwa. Jest w szoku, gdy stwierdza, że ofiarą jest jej mąż Mariusz. Choć zostaje odsunięta od sprawy, dalej prowadzi śledztwo na własną rękę. Po kryjomu wspiera ją kolega z pracy, Janusz. Natalia dowiaduje się, że jej mąż od roku miał romans, a jego kochanka oraz jej były partner znajdują się w kręgu podejrzanych. Tymczasem na zwłokach Mariusza zostają znalezione ślady krwi kobiety, której profil DNA nie pasuje ani do Sebastiana, ani do Sylwii.

Zobacz także