Dlaczego ja? (601)

Dlaczego ja? (601)

serial paradokumentalny Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Do domu nauczycielki Marty włamuje się nieznajomy mężczyzna. Napastnik znęca się psychicznie nad swoją ofiarą, a całe zdarzenie nagrywa komórką. Wkrótce w sieci pojawia się kompromitujący filmik.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejny sezon serialu opowiadającego o ludziach dotkniętych przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich. Towarzyszące życiu zbiegi okoliczności w jakimś sensie wyrzuciły ich poza nawias społeczeństwa. Każdy odcinek oparty jest na historii, która wydarzyła się naprawdę.

W tym odcinku

Do domu Marka i Aldony Świtałów włamuje się nieznajomy mężczyzna. Napastnik napada na ich córkę Martę. Sprawca znęca się psychicznie nad swoją ofiarą, poniża ją i zmusza młodą kobietę do obrażania samej siebie. Nieznajomy ucieka. Natalia, siostra napadniętej, podejrzewa byłego chłopaka krewnej lub jednego z jej uczniów. Marta uczy bowiem w gimnazjum, a wielu jej podopiecznych sprawia problemy wychowawcze. Wkrótce Natalia dociera do pewnego nagrania. Prześladowca w czasie napadu sfilmował Martę i rozesłał upokarzający filmik do wielu osób ze szkoły, by ją dodatkowo ośmieszyć.

Zobacz także