Dlaczego ja? (597)

Dlaczego ja? (597)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Ewelina i Filip pragną dziecka. Za radą ginekologa kobieta chudnie 50 kg. Zmienia się nie tylko jej wygląd, lecz i podejście do świata. Ewelina ma wątpliwości, czy wciąż chce mieć dziecko.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejny sezon serialu opowiadającego o ludziach dotkniętych przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich. Towarzyszące życiu zbiegi okoliczności w jakimś sensie wyrzuciły ich poza nawias społeczeństwa. Każdy odcinek oparty jest na historii, która wydarzyła się naprawdę.

W tym odcinku

Chojnice. Ewelina i Filip Gorzkowscy pragną dziecka. Półtora roku temu ginekolog doradził kobiecie zrzucenie zbędnych kilogramów, wtedy wzrosną jej szanse na zajście w ciążę. Kobiecie udało się schudnąć 50 kilogramów. Pozbycie się nadwagi zmieniło nie tylko jej wygląd, lecz także podejście do świata. Ewelina stała się bardziej pewna siebie, oglądają się za nią mężczyźni. Przyszła matka zaczyna mieć wątpliwości, czy naprawdę chce mieć dziecko teraz, gdy jej życie rozkwita. W sekrecie przed mężem stosuje antykoncepcję. Wkrótce jednak Filip odkrywa tajemnicę i wątpliwości żony.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także