Dlaczego ja? (595)

Dlaczego ja? (595)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Grupa absolwentów liceum udaje się na Mazury, by uczcić zdaną maturę. W paczce Laury znajduje się prymuska Kinga. Następnego dnia po przybyciu na miejsce najlepsza uczennica w szkole znika.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 23 stycznia
za 6 dni
11:00 Polsat (z napisami)

Opis

Kolejny sezon serialu opowiadającego o ludziach dotkniętych przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich. Towarzyszące życiu zbiegi okoliczności w jakimś sensie wyrzuciły ich poza nawias społeczeństwa. Każdy odcinek oparty jest na historii, która wydarzyła się naprawdę.

W tym odcinku

Grupa absolwentów liceum udaje się na Mazury, by uczcić zdaną maturę. W paczce Laury Rybickiej znajduje się m.in. Łukasz Groszka, a towarzyszy im Kinga Oknińska, prymuska i outsiderka, którą chłopak zaprosił na wyjazd w podzięce za pomoc w nauce do egzaminów. Następnego dnia po przybyciu na miejsce najlepsza uczennica w szkole znika. Zaniepokojona Laura organizuje akcję poszukiwawczą. Przyjaciołom nie udaje się odnaleźć nieśmiałej koleżanki. Wracają do domu, lecz tam także jej nie ma. Z czasem Laura podejrzewa, że za jej zniknięciem stoi Łukasz, któremu Kinga nie tylko pomagała w nauce, lecz także podpowiadała w czasie egzaminów. Na dodatek w jego plecaku znaleziono komórkę zaginionej. Policja bada sprawę.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także