Dlaczego ja? (574)

Dlaczego ja? (574)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Renata Polaczyk znajduje w swojej sypialni ukrytą kamerę. Ma pewne podejrzenia. Wkrótce kobieta odkrywa, że ktoś założył w jej samochodzie nadajnik GPS. Przerażona zgłasza się do detektywa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejny sezon serialu opowiadającego o ludziach dotkniętych przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich. Towarzyszące życiu zbiegi okoliczności w jakimś sensie wyrzuciły ich poza nawias społeczeństwa. Każdy odcinek oparty jest na historii, która wydarzyła się naprawdę.

W tym odcinku

Renata Polaczyk znajduje w swojej sypialni ukrytą kamerę. Początkowo podejrzewa o jej zamontowanie swojego partnera Łukasza Pachulskiego i jego nastoletniego syna, a nawet właściciela mieszkania, który miał dodatkowy komplet kluczy. Kobieta boi się, że Łukasz sprzedawał filmiki z ich udziałem. Jednak nie znajduje nagrań na żadnej podejrzanej stronie internetowej. Wkrótce Renata odkrywa, że ktoś założył w jej samochodzie nadajnik GPS. Przerażona zgłasza się do detektywa. Ten ustala, że klientka nie wymyśliła sobie prześladowcy, lecz naprawdę jest śledzona, tyle że przez innego detektywa.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także