Dlaczego ja? (572)

Dlaczego ja? (572)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Malwina Droś przeżywa szok, gdy jej mąż Tomasz po 14 latach małżeństwa wyjawia, że oprócz ich wspólnych dzieci, ma dorosłego 19-letniego syna Marka. Chłopak dorastał w domu dziecka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejny sezon serialu opowiadającego o ludziach dotkniętych przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich. Towarzyszące życiu zbiegi okoliczności w jakimś sensie wyrzuciły ich poza nawias społeczeństwa. Każdy odcinek oparty jest na historii, która wydarzyła się naprawdę.

W tym odcinku

Malwina Droś przeżywa szok, gdy jej mąż Tomasz po 14 latach małżeństwa wyjawia, że oprócz ich wspólnych dzieci, ma dorosłego syna - 19-letniego Marka Owczarka. Chłopak dorastał w domu dziecka, a ostatnio został wypuszczony z aresztu, do którego trafił m.in. za kradzież. Tomasz prosi żonę, by syn mógł z nimi zamieszkać, dopóki czegoś sobie nie znajdzie. Malwina choć niechętnie, to się zgadza. Chłopak wprowadza się do ojca. Malwina jest zaskoczona, gdy odkrywa, że Tomasz wyraźnie ignoruje syna. Kobieta podejrzewa, że mąż coś zataił na temat chłopaka. Postanawia odkryć prawdę.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także