Dlaczego ja? (571)

Dlaczego ja? (571)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Michał i Justyna Piekarczukowie marzą o dziecku. Michał stał się jednak bezpłodny. Niebawem Justyna oznajmia, że jest w ciąży. Kłamie, że poddała się sztucznemu zapłodnieniu w Kopenhadze...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejny sezon serialu opowiadającego o ludziach dotkniętych przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich. Towarzyszące życiu zbiegi okoliczności w jakimś sensie wyrzuciły ich poza nawias społeczeństwa. Każdy odcinek oparty jest na historii, która wydarzyła się naprawdę.

W tym odcinku

Michał i Justyna Piekarczukowie marzą o dziecku. Para dowiaduje się, że Michał stał się bezpłodny. Tymczasem Justyna oświadcza, że jest w ciąży. Kłamie, że poddała się sztucznemu zapłodnieniu w Kopenhadze. Jednak, gdy mąż wypytuje o szczegóły zabiegu i żąda dokumentacji medycznej, kobieta przyznaje, że zabieg wykonała w Polsce prywatnie, a dawcą spermy jest jej znajomy, lecz nie wyjawia jego nazwiska. Michał, który chce wiedzieć, kim jest biologiczny ojciec dziecka Justyny, rozpoczyna prywatne śledztwo. Podejrzewa byłego chłopaka i najlepszego przyjaciela żony - Filipa, a nawet swojego nastoletniego syna z pierwszego małżeństwa.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także