Dlaczego ja? (570)

Dlaczego ja? (570)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Była partnerka mechanika Bartka próbuje ukrócić jego kontakty z 12-letnią córką. Mężczyzna odkrywa, że matka jego dziecka żyje w dziwacznym miłosnym trójkącie. Zamierza zawalczyć o córkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejny sezon serialu opowiadającego o ludziach dotkniętych przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich. Towarzyszące życiu zbiegi okoliczności w jakimś sensie wyrzuciły ich poza nawias społeczeństwa. Każdy odcinek oparty jest na historii, która wydarzyła się naprawdę.

W tym odcinku

12-letnia Patrycja, córka Bartka Komudy, nagle oświadcza, że nie chce więcej widzieć ojca. Okazuje się, że ogromny wpływ na decyzję dziewczynki ma jej matka - Małgorzata. Była partnerka Bartka znalazła sobie nowego partnera, który imponuje jej bogactwem. Kobieta uważa więc, że Bartek, który jest mechanikiem, nie może nic zaoferować córce i próbuje ukrócić jej kontakty z ojcem. Mężczyzna odkrywa, że Małgorzata żyje w trójkącie, bowiem jej nowy partner ma również inną kobietę. Nie może pozwolić, by jego dziecko było świadkiem tak dziwacznej relacji. Rozpoczyna więc walkę o częstsze kontakty z Patrycją, a nawet planuje, by dziewczynka z nim zamieszkała.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także