Dlaczego ja? (527)

Dlaczego ja? (527)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:19-letnia Jagoda od urodzenia jest nosicielką wirusa HIV. Zakochuje się w Danielu. Boi się wyznać mu prawdę o chorobie. Gdy mężczyzna mówi, że chciałby mieć dzieci, dziewczyna z nim zrywa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejny sezon serialu opowiadającego o ludziach dotkniętych przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich. Towarzyszące życiu zbiegi okoliczności w jakimś sensie wyrzuciły ich poza nawias społeczeństwa. Każdy odcinek oparty jest na historii, która wydarzyła się na-prawdę.

W tym odcinku

19-letnia Jagoda od urodzenia jest nosicielką wirusa HIV. O chorobie dziewczyny wiedzą jedynie jej ojciec i kumpel. Dzięki lekom życie dziewczyny niewiele różni się od tego, które prowadzą jej rówieśnicy. Problem pojawia się dopiero wtedy, gdy młoda kobieta zakochuje się w trzy lata starszym od niej Danielu. Przyjaciółka Jagody, Marta namawia ją do rozpoczęcia współżycia, ale Jagoda boi się wyznać prawdę chłopakowi. Po jednej z randek całuje się z nim. Nieco później spędza noc w jego objęciach, ale nie decyduje się na nic więcej. Gdy następnego dnia rano Daniel mówi, że chciałby mieć dzieci, Jagoda z nim zrywa. Oboje stają się bardzo nieszczęśliwi.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także