Dlaczego ja? (509)

Dlaczego ja? (509)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Po śmierci męża Aldona zamieszkała w swoim domu z siostrą Irminą, jej dziećmi i nowym partnerem. Młoda wdowa ma wrażenie, że siostra chce się jej pozbyć i przejąć nieruchomość.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejny sezon serialu opowiadającego o ludziach dotkniętych przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich. Towarzyszące życiu zbiegi okoliczności w jakimś sensie wyrzuciły ich poza nawias społeczeństwa. Każdy odcinek oparty jest na historii, która wydarzyła się na-prawdę.

W tym odcinku

Po śmierci męża Aldona zamieszkała w swoim domu z siostrą Irminą, dwojgiem jej dzieci i jej nowym partnerem. Od pewnego czasu młoda wdowa ma wrażenie, że ich wspólne lokum pogrąża się w chaosie. Podejrzewa, że siostra chce się jej pozbyć i przejąć nieruchomość. Tymczasem jako jedyna dba o porządek i siostrzeńców, co docenia nawet jej przyszywany szwagier. Pewnego dnia Irmina znika. Sytuacja przerasta Joego, biologicznego ojca dzieci, na którego spada cała odpowiedzialność za nie. Na wszelki wypadek mężczyzna ucieka. Aldona nie daje za wygraną i postanawia go odnaleźć. W międzyczasie dowiaduje się, że jej pomysłowa siostra wyjechała do Nowej Zelandii realizować młodzieńcze marzenia. W końcu Aldona znajduje Joego. Wraz z upływem czasu razem z nim i siostrzeńcami tworzy coraz bardziej zgraną i uporządkowaną rodzinę.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także