Dlaczego ja? (438)

Dlaczego ja? (438)

serial paradokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:45-letnia Monika Frankowiak dowiaduje się, że jej mąż ma romans. Gdy mężczyzna nie chce zerwać kontaktów z kochanką, wyrzuca go z domu. Napiętą sytuację źle znoszą dzieci Frankowiaków.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Tytułowe pytanie, zadają sobie ludzie dotknięci przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich. Towarzyszące życiu zbiegi okoliczności w jakimś sensie wyrzuciły ich poza nawias społeczeństwa. O takich ludziach opowiada serial. Każdy odcinek oparty jest na historii, która wydarzyła się naprawdę.

W tym odcinku

45-letnia sprzedawczyni Monika Frankowiak zaczyna podejrzewać, że mąż Michał (47 l.) ją zdradza. Postanawia z nim porozmawiać. Mężczyzna, z zawodu elektryk, wyznaje, że zakochał się w klientce, fizjoterapeutce Teresie Skalskiej i teraz zamierza żyć w miłosnym trójkącie. Monika wyrzuca go z domu. Nastoletnie dzieci Frankowiaków: Daria i Kuba starają się przemówić rodzicom do rozsądku, ale ich prośby nie pomagają. Wkrótce Monika kontaktuje się z Teresą. Obie panie postanawiają ukarać Michała za niewierność.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także