Dlaczego ja? (178)

Dlaczego ja? (178)

serial paradokumentalny Polska 2010-2011   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Leśniczy zostaje oskarżony o strzelanie w lesie do pary kochanków. Żona nie wierzy w jego winę, on sam również zaprzecza. Zeznaje, że tuż przed feralnym zdarzeniem ktoś ukradł mu broń.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pytanie "Dlaczego ja?" zadają sobie ludzie dotknięci przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich i w jakimś sensie wyrzucił ich poza nawias społeczeństwa. O nich właśnie opowiada serial. Każdy odcinek oparty jest na historii, która wydarzyła się naprawdę.

W tym odcinku

Leśniczy Grzegorz Makowicz zostaje oskarżony o strzelanie do pary kochanków spacerujących po lesie. Żona mężczyzny nie wierzy w jego winę. On sam również zaprzecza. Zeznaje, że tuż przed feralnym zdarzeniem ktoś ukradł mu broń. Parą kochanków okazują się znienawidzeni sąsiedzi Marek i Aneta Borucowie. Cała gmina jednoczy się przeciwko Grzegorzowi, który niejednemu mieszkańcowi zalazł za skórę. Konflikt między Borucami a Makowiczami narasta. Wkrótce jednak zagadka incydentu w lesie zostaje wyjaśniona.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także