Dlaczego ja? (160)

serial paradokumentalny Polska 2010-2011   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Patrycja ma kłopoty z synami: 18-letnim Kamilem i o 22-letnim Rafałem. Młodszy w końcu się ustatkował, starszy beztrosko się obija. Pewnego dnia Kamil znika. Patrycja podejrzewa Rafała.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pytanie "Dlaczego ja?" zadają sobie ludzie dotknięci przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich i w jakimś sensie wyrzucił ich poza nawias społeczeństwa. O nich właśnie opowiada serial. Każdy odcinek oparty jest na historii, która wydarzyła się naprawdę.

W tym odcinku

Patrycja Szczepańska ma kłopoty z synami: 18-letnim Kamilem i o cztery lata starszym Rafałem. Pierwszy z nich w końcu się ustatkował i zamieszkał razem z dziewczyną i rocznym synkiem. Drugi większość czasu spędza na obijaniu się. Gdy został skazany za kradzież na sześć miesięcy więzienia w zawieszeniu, postanowił się zmienić. Jednak wkrótce wrócił do dawnego trybu życiu. Zamiast szukać pracy, żyje beztrosko z zasiłku dla bezrobotnych. Pewnego dnia Patrycja dowiaduje się o zniknięciu swojego młodszego syna. Gdy Rafał wprowadza się do jego dziewczyny, kobieta zaczyna podejrzewać, że ma on coś wspólnego z zaginięciem Kamila.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także