Dlaczego ja? (154)

serial paradokumentalny Polska 2010-2011   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Irena jest po rozwodzie. Wkrótce poznaje Krzysztofa, z którym planuje ślub. Jednak znowu ulega urokowi byłego męża, który wprowadza się do jej domu. Z czasem poznaje powód jego przemiany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pytanie "Dlaczego ja?" zadają sobie ludzie dotknięci przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich i w jakimś sensie wyrzucił ich poza nawias społeczeństwa. O nich właśnie opowiada serial. Każdy odcinek oparty jest na historii, która wydarzyła się naprawdę.

W tym odcinku

Sytuacja życiowa Ireny i jej dzieci: 18-letniej Moniki i o dwa lata młodszego Bartka, uspokoiła się, kiedy kobieta rozwiodła się ze swoim mężem Leszkiem. Wkrótce poznała Krzysztofa, z którym planuje ślub. Pewnego dnia, po zakończeniu projekcji w kinie, na ekranie widzi swojego byłego męża, który ponownie się jej oświadcza. Irena jest w szoku. Po raz kolejny ulega jego urokowi. Wyrzuca z domu Krzysztofa, by Leszek mógł się wprowadzić. Monika, znając prawdziwe zamiary ojca, jest temu przeciwna. Tłumaczy matce, że zależy mu tylko na pieniądzach ze spadku, który niedawno dostała. Gdy Irena poznaje główny powód przemiany Leszka, chce wrócić do Krzysztofa. Ten jednak nie potrafi jej wybaczyć...

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także