Dlaczego ja? (153)

serial paradokumentalny Polska 2010-2011   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Pewnego dnia Sandra znajduje kartkę z wiadomością od męża, że odchodzi od niej. Wkrótce okazuje się, że ma to związek z tragicznym wypadkiem jej brata sprzed lat.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pytanie "Dlaczego ja?" zadają sobie ludzie dotknięci przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich i w jakimś sensie wyrzucił ich poza nawias społeczeństwa. O nich właśnie opowiada serial. Każdy odcinek oparty jest na historii, która wydarzyła się naprawdę.

W tym odcinku

Sandra i Igor Amanowiczowie są zgodnym małżeństwem z sześcioletnim stażem. Pewnego dnia, szykując się do wymarzonej wycieczki we dwoje, Sandra zauważa, że z domu zniknęły wszystkie rzeczy męża. Na stole znajduje kartkę z wiadomością od Igora, który informuje żonę o swoim odejściu. Zrozpaczona kobieta próbuje dodzwonić się do niego, ale ten nie odbiera telefonu. Jej matka jest jest przekonana, że za odejściem Igora stoi inna kobieta. Mężczyzna w rozmowie z Sandrą potwierdza przypuszczenia teściowej. Wkrótce okazuje się jednak, że powody jego decyzji są zupełnie inne i mają związek z tragicznym wypadkiem jej brata sprzed lat.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także