Dlaczego ja? (150)

serial paradokumentalny Polska 2010-2011   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Sonia po rozwodzie poznaje Kenijczyka Maalika, w którym się zakochuje. Zamieszkują razem. Co więcej, Sonia przyjmuje do siebie także siostrę Maalika, Naimę. Ta okazuje się jego dziewczyną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pytanie "Dlaczego ja?" zadają sobie ludzie dotknięci przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich i w jakimś sensie wyrzucił ich poza nawias społeczeństwa. O nich właśnie opowiada serial. Każdy odcinek oparty jest na historii, która wydarzyła się naprawdę.

W tym odcinku

Sonia Frankiewicz po rozwodzie mieszka z dwójką dzieci: dziewiętnastoletnim Marka i o rok młodszą Karoliną. Pewnego dnia poznaje Kenijczyka Maalika, w którym od razu się zakochuje. Wkrótce proponuje mu, by z nią zamieszkał. Córka Soni jest temu zdecydowanie przeciwna, ale matka zauroczona mężczyzną, nie daje się przekonać. Co więcej, oferuje siostrze Maalika, Naimie, by również się do niej wprowadziła. Gdy Kenijczykowi kończy się wiza, Sonia namawia go na małżeństwo. Mężczyzna jednak odmawia. Niedługo potem okazuje się, że Naima nie jest jego siostrą, lecz dziewczyną. Maalik tłumaczy, że w Kenii na porządku dziennym jest bycie w związku z kilkoma kobietami naraz. Gdy wyjawia Soni, że chciał wykorzystać jej naiwność, by zarobić na utrzymanie swojej rodziny w Afryce, kobieta jest zrozpaczona. Mężczyzna wie, że ją skrzywdził i prosi o przebaczenie.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także