Dla Sary (7)

Dla Sary (7)

(Pour Sarah)

serial obyczajowy Kanada 2015   od 12 lat
Występują:Marianne Fortier, Félix-Antoine Duval, Sylvain Marcel, Hélene Florent
W skrócie:Sarah chce iść na szkolną imprezę. Wszyscy uważają jednak, że nie jest jeszcze na to gotowa. Wyjątek stanowi doktor Laramé, który zachęca ją do powrotu do normalnego życia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po imprezie 17-letnia Sarah (Marianne Fortier) i jej przyjaciel z dzieciństwa Cédric (Félix-Antoine Duval), który świętował swoją osiemnastkę, odjeżdżają sportowym samochodem i ulegają poważnemu wypadkowi. Jego okoliczności są bardzo niejasne. Ta noc całkowicie odmienia życie ciężko rannych nastolatków i ich rodziców. Jest to początek medycznej, prawnej i emocjonalnej wojny, która poróżnia obie rodziny - wcześniej bliskich przyjaciół, teraz wrogów. Tragedia zmusza wszystkich do ciężkiej walki o to, żeby przetrwać i poznać prawdę na temat feralnej nocy.

W tym odcinku

Sarah chce iść na szkolną imprezę. Wszyscy uważają jednak, że nie jest jeszcze na to gotowa. Wyjątek stanowi doktor Laramé, który zachęca ją do powrotu do normalnego życia. Dziewczyna przygotowuje się z radością. Wspiera ją rodzina i personel szpitala. Impreza odbywa się u Manu. Koleżanki witają Sarah bardzo serdecznie, ona jednak rozumie, że już nigdy nie będzie prowadziła takiego życia jako one. Kiedy postanawia opuścić towarzystwo, spotyka ją kolejna niemiła niespodzianka tego wieczoru. Nadszedł czas na rozliczenie rachunków. Cédric musi zweryfikować swoje uczucia wobec Sarah. Wie, że jego czas się kończy. Gotowy jest już akt oskarżenia przeciwko niemu. Judith zachęcana przez córkę rozważa możliwość wyjazdu z trupą teatralną do Francji.

Występują (pokaż wszystkich)