Diagnoza: Morderstwo: Lily (13)

Diagnoza: Morderstwo: Lily (13)

(Diagnosis: Murder)

serial kryminalny USA 1993   od 12 lat
Występują:Dick Van Dyke, Barry Van Dyke, Victoria Rowell, Michael Tucci
Reżyseria:Frank Thackery
W skrócie:Prostytutka zwierza się Jackowi z zamiaru szantażowania swoich klientów. Wkrótce umiera, podobno z przedawkowania narkotyków. Doktor Sloan przesłuchuje mężczyzn, z którymi się spotykała.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Los Angeles. Pracownik jednego z lokalnych szpitali, doktor Mark Sloan (Dick Van Dyke), codziennie ma do czynienia ze sprawami morderstw. Często angażuje się w śledztwa, zarówno jako lekarz badający ciała ofiar, jak również jako konsultant medyczny i współpracownik miejscowej policji. Pomaga mu grono znakomitych fachowców, takich jak doktorzy Amanda Bentley (Victoria Rowell), główny patolog w szpitalu, i Jesse Travis (Charlie Schlatter), internista z oddziału ratunkowego. Ze Sloanem współpracuje również jego syn Steve (Barry Van Dyke), detektyw zajmujący się sprawami morderstw.

W tym odcinku

Prostytutka zwierza się Jackowi ze swojego planu. Ma zamiar szantażować swoich klientów. Wkrótce dziewczyna umiera. Przyczyną jej zgonu miało być przedawkowanie narkotyków. Doktor Sloan przesłuchuje mężczyzn, z którymi się spotykała, by poznać prawdziwą przyczynę jej śmierci.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także