Diagnoza: Morderstwo (4)

Diagnoza: Morderstwo (4)

(Diagnosis: Murder: Inheritance of Death)

serial kryminalny USA 1993   od 12 lat
Występują:Dick Van Dyke, Barry Van Dyke, Victoria Rowell, Michael Tucci
Reżyseria:Frank Thackery
W skrócie:Jonathan Nash, postanowił swoją milionową fortunę zapisać w testamencie szpitalnej wspólnocie. Gdy umiera przed wprowadzeniem zmian do testamentu, podejrzenie pada na jego dzieci.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Los Angeles. Pracownik jednego z lokalnych szpitali, doktor Mark Sloan (Dick Van Dyke), codziennie ma do czynienia ze sprawami morderstw. Często angażuje się w śledztwa, zarówno jako lekarz badający ciała ofiar, jak również jako konsultant medyczny i współpracownik miejscowej policji. Pomaga mu grono znakomitych fachowców, takich jak doktorzy Amanda Bentley (Victoria Rowell), główny patolog w szpitalu, i Jesse Travis (Charlie Schlatter), internista z oddziału ratunkowego. Ze Sloanem współpracuje również jego syn Steve (Barry Van Dyke), detektyw zajmujący się sprawami morderstw.

W tym odcinku

Kuzyn doktora Sloana, 93-letni milioner Jonathan Nash, postanowił zapisać cały swój majątek dla szpitala. Członkowie rodziny bogacza nie są zachwyceni tym pomysłem. Niebawem sam Nash umiera w zagadkowych okolicznościach, wskazujących na morderstwo. Podejrzanymi w tej sprawie są jego dzieci, z których każde miało motyw, aby zabić ojca, a ich alibi pozostawia wiele do życzenia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także