Diagnoza: Morderstwo (3)

Diagnoza: Morderstwo (3)

(Diagnosis: Murder: Murder at the Telethon)

serial kryminalny USA 1993   od 12 lat
Występują:Dick Van Dyke, Barry Van Dyke, Victoria Rowell, Michael Tucci
Reżyseria:Anson Williams
W skrócie:Zamordowany zostaje komik. Mężczyzna wpadł w kłopoty finansowe. Detektywi mają problem ze wskazaniem podejrzanego - okazuje się, że zbrodni tej mógł dokonać niemal każdy z jego otoczenia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Los Angeles. Pracownik jednego z lokalnych szpitali, doktor Mark Sloan (Dick Van Dyke), codziennie ma do czynienia ze sprawami morderstw. Często angażuje się w śledztwa, zarówno jako lekarz badający ciała ofiar, jak również jako konsultant medyczny i współpracownik miejscowej policji. Pomaga mu grono znakomitych fachowców, takich jak doktorzy Amanda Bentley (Victoria Rowell), główny patolog w szpitalu, i Jesse Travis (Charlie Schlatter), internista z oddziału ratunkowego. Ze Sloanem współpracuje również jego syn Steve (Barry Van Dyke), detektyw zajmujący się sprawami morderstw.

W tym odcinku

Szpital, w którym pracuje Sloan, ma problemy finansowe. Z powodu braku funduszy może zostać zamknięty jeden z oddziałów. Norman postanawia zorganizować telefoniczny maraton, którego uczestnicy będą mogli wesprzeć finansowo placówkę. Do poprowadzenia programu zostaje zaproszony znany komik Buddy Blake. Gwiazda telewizji przyjeżdża z własnym synem, Michaelem. Podczas imprezy dochodzi do tragedii. kiedy Mark zapowiada program, na scenę wtacza się Buddy z nożem w plecach. Syn Blake'a jest głównym podejrzanym. Szybko okazuje się jednak, że osób, które miały motyw do morderstwa, jest znacznie więcej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)