Diagnoza: Morderstwo (15)

Diagnoza: Morderstwo (15)

(Diagnosis: Murder: Nirvana)

serial kryminalny USA 1993   od 12 lat
Występują:Dick Van Dyke, Barry Van Dyke, Victoria Rowell, Michael Tucci
Reżyseria:Christian I. Nyby II
W skrócie:Jacka odwiedza dawny przyjaciel i nałogowy hazardzista, Chet Brooks. Prosi go o pomoc. Jack niechętnie pożycza mu swój samochód. Wkrótce dowiaduje się, że auto wraz z Chetem eksplodowało.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Los Angeles. Pracownik jednego z lokalnych szpitali, doktor Mark Sloan (Dick Van Dyke), codziennie ma do czynienia ze sprawami morderstw. Często angażuje się w śledztwa, zarówno jako lekarz badający ciała ofiar, jak również jako konsultant medyczny i współpracownik miejscowej policji. Pomaga mu grono znakomitych fachowców, takich jak doktorzy Amanda Bentley (Victoria Rowell), główny patolog w szpitalu, i Jesse Travis (Charlie Schlatter), internista z oddziału ratunkowego. Ze Sloanem współpracuje również jego syn Steve (Barry Van Dyke), detektyw zajmujący się sprawami morderstw.

W tym odcinku

Jacka odwiedza jego dawny przyjaciel i nałogowy hazardzista, Chet Brooks. Prosi go o pomoc, a Jack niechętnie pożycza mu swój samochód. Wkrótce dowiaduje się, że auto wraz z Chetem eksplodowało. By dowiedzieć się prawdy, Jack musi wejść w nieznany sobie świat hazardu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także