Diagnoza: Morderstwo (12)

Diagnoza: Morderstwo (12)

(Diagnosis: Murder: Reunion with Murder)

serial kryminalny USA 1993   od 12 lat
Występują:Dick Van Dyke, Barry Van Dyke, Victoria Rowell, Michael Tucci
Reżyseria:Anson Williams
W skrócie:Dawny przyjaciel Amandy ujawnia w swojej biografii pewne sekrety. Wkrótce po ukazaniu się książki zostaje zamordowany. Doktor Sloan rozpoczyna śledztwo. Główną podejrzaną staje się Amanda.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Los Angeles. Pracownik jednego z lokalnych szpitali, doktor Mark Sloan (Dick Van Dyke), codziennie ma do czynienia ze sprawami morderstw. Często angażuje się w śledztwa, zarówno jako lekarz badający ciała ofiar, jak również jako konsultant medyczny i współpracownik miejscowej policji. Pomaga mu grono znakomitych fachowców, takich jak doktorzy Amanda Bentley (Victoria Rowell), główny patolog w szpitalu, i Jesse Travis (Charlie Schlatter), internista z oddziału ratunkowego. Ze Sloanem współpracuje również jego syn Steve (Barry Van Dyke), detektyw zajmujący się sprawami morderstw.

W tym odcinku

Dawny przyjaciel Amandy w swojej biografii ujawnia skrzętnie skrywane dotąd sekrety. Wkrótce po ukazaniu się książki mężczyzna zostaje zamordowany. Doktor Sloan rozpoczyna śledztwo w tej sprawie. Główną podejrzaną staje się Amanda.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także