Diagnoza morderstwo (10)

Diagnoza morderstwo (10)

(Diagnosis: Murder: Murder with Mirrors)

serial kryminalny USA 1993   od 12 lat
Występują:Dick Van Dyke, Barry Van Dyke, Victoria Rowell, Michael Tucci
Reżyseria:Anson Williams
W skrócie:Duet Clarka i Madisona, znanych magików i przyjaciół doktora Sloana, rozpada się. Wkrótce Madison zostaje zamordowany, a podejrzanym jest Clark.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Los Angeles. Pracownik jednego z lokalnych szpitali, doktor Mark Sloan (Dick Van Dyke), codziennie ma do czynienia ze sprawami morderstw. Często angażuje się w śledztwa, zarówno jako lekarz badający ciała ofiar, jak również jako konsultant medyczny i współpracownik miejscowej policji. Pomaga mu grono znakomitych fachowców, takich jak doktorzy Amanda Bentley (Victoria Rowell), główny patolog w szpitalu, i Jesse Travis (Charlie Schlatter), internista z oddziału ratunkowego. Ze Sloanem współpracuje również jego syn Steve (Barry Van Dyke), detektyw zajmujący się sprawami morderstw.

W tym odcinku

Duet Clarka i Madisona znanych magików i starych przyjaciół doktora Sloana, rozpada się, gdy jeden z mężczyzn decyduje się rozpocząć indywidualną karierę. Wkrótce Madison zostaje zamordowany. Sloan postanawia odwiedzić Clarka, który stał się głównym podejrzanym.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)