Diagnoza (8)

Diagnoza (8)

7.3/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maja Ostaszewska, Maciej Zakościelny, Adam Woronowicz, Aleksandra Konieczna
W skrócie:Po wybuchu samochodu Michał trafia do szpitala. Musi przejść operację. Policja i prokuratura rozpoczynają śledztwo. Artman szuka w mieszkaniu Anny zdjęć ukazujących, jak przenosi ciało Makusza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja zawiłych historii chirurg Leśniewskiej (Maja Ostaszewska), profesora Artmana (Adam Woronowicz) oraz innych pracowników rybnickiego szpitala. Anna, wspierana przez nowego pediatrę Szymona Brocka (Maciej Stuhr), zaangażuje się w działalność organizacji działającej na rzecz ochrony środowiska. Przypadkiem wpadnie na trop afery ekologicznej. Tymczasem Jan, który został ordynatorem oddziału chirurgii, nie będzie mógł w pełni cieszyć się z nowej pozycji. Przeszłość wciąż daje o sobie znać, a starach przed zemstą Bogny (Danuta Stenka) nie pozwoli mu normalnie funkcjonować. Michał (Maciej Zakościelny) będzie musiał zmierzyć się z uzależnieniem od leków. Marta (Magdalena Popławska) starająca się pomóc dziewczynce po wielu traumatycznych przeżyciach, będzie bliska przekroczenia uprawnień lekarskich. Na drodze lekarzy ponownie stanie wyrachowany biznesmen Oliwier Krynicki (Jan Englert).

W tym odcinku

Po wybuchu samochodu Michał trafia do szpitala. Musi przejść operację. Policja i prokuratura rozpoczynają śledztwo. Funkcjonariusze zatrzymują Alinę Brylską. Artman szuka w mieszkaniu Anny zdjęć ukazujących, jak przenosi ciało Makusza. Przy okazji wyjawia Leśniewskiej, że to Olga przepisywała Wolskiemu opiaty. Bujak podejrzewa o podłożenie materiałów wybuchowych Arkadiusza Traczyka. Nie chce być następna, więc zaczyna namawiać Agnieszkę do ucieczki. Tomasz odwiedza nieprzytomnego brata. Jest wściekły, że Leśniewska nie zauważyła kłopotów partnera. Marzena i Piotr znajdują w kamperze Szymona jego paszport. Sadzik prosi Annę, by opowiedziała mu o śledztwie, które prowadziła razem z Brockiem. Marta dowiaduje się, że Lenka może zostać deportowana. Podszywa się pod kuratora dziewczynki, Kostiuka, i składa wniosek o przyznanie jej statusu uchodźcy. Na komisariacie śledczy pokazuje Leśniewskiej zdjęcie przedstawiające Jana na łódce. Wściekła lekarka postanawia rozliczyć się wreszcie z przeszłością.

Występują (pokaż wszystkich)