Dexter 7 (8/12)

Dexter 7 (8/12)

8.2/10

(Dexter 7: Argentina)

serial kryminalny USA 2012   dla dorosłych
Występują:Michael C. Hall, Jennifer Carpenter, Lauren Vélez, David Zayas
Reżyseria:Romeo Tirone
W skrócie:Debra próbuje namówić brata, by pozbył się Hannah. Debra wyznaje Dexterowi, że go kocha.W barze dla gejów dochodzi do nieoczekiwanej konfrontacji między Isaakiem Sirko a Morganem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Siódmy sezon serialu o najsympatyczniejszym seryjnym zabójcy świata. Widzów śledzących kolejne odcinki czeka wiele emocji: dramatyczne pożegnanie z jedną z głównych postaci, wgląd w dzieciństwo Dextera i jego siostry, a także chwile grozy związane z nowymi dowodami, które mogą przyczynić się do pojmania nieuchwytnego do tej pory mordercy.

W tym odcinku

Debra próbuje namówić brata, by pozbył się Hannah. Ten tłumaczy, iż nie zrobi tego, gdyż nie chce obciążać jej sumienia. Jednocześnie zdaje sobie sprawę, że nie potrafiłby zabić kochanki. Ich romans przeradza się bowiem w coraz bliższą relację. Morgan uznaje, że tylko z Hannah może otwarcie rozmawiać o tym, jakim jest człowiekiem. Zazdrosna Debra wyznaje Dexterowi, że choć jest jego przyrodnią siostrą, kocha go jak mężczyznę. Jakiś czas później w barze dla gejów dochodzi do nieoczekiwanej konfrontacji między Isaakiem Sirko a Morganem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)