Dexter 6 (3/12)

Dexter 6 (3/12)

8.2/10

(Dexter 6: Smokey and the Bandit)

serial kryminalny USA 2011   dla dorosłych
Występują:Michael C. Hall, Jennifer Carpenter, Lauren Vélez, David Zayas
Reżyseria:Stefan Schwartz
W skrócie:Debra próbuje sprostać wyzwaniom związanym z nowym stopniem i stanowiskiem. LaGuerta z premedytacją udziela jej złych rad. Uwagę Dextera przykuwa śledztwo dotyczące zamordowanej prostytutki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy technika kryminalistycznego Dextera Morgana (Michael C. Hall), który w wolnych chwilach zmienia się w seryjnego mordercę. Dexter stara się ukrywać swoją mroczną stronę przed rodziną, co staje się jeszcze trudniejsze po śmierci jego żony Rity. Mężczyzna musi uporać się z trudami samotnego ojcostwa, a zadania nie ułatwia mu dwójka przybranych dzieci. Dexter zastanawia się nad oddaniem pasierbów pod opiekę teściowej, gdy nastoletnia Ashley obwinia go o śmierć matki. Tymczasem zagorzałym wrogiem skrywającego mroczny sekret laboranta staje się detektyw Quinn (Desmond Harrington), który stara się w prywatnym śledztwie udowodnić jego winę. Serial z elementami thrillera, dramatu i czarnej komedii bije rekordy popularności na całym świecie. Odtwórca roli Dextera Michael C. Hall w 2010 roku otrzymał Złoty Glob.

W tym odcinku

Debra próbuje sprostać wyzwaniom związanym z nowym stopniem i stanowiskiem pracy. LaGuerta (Lauren Vélez) z premedytacją udziela jej złych rad. Tymczasem uwagę Dextera przykuwa śledztwo dotyczące zamordowanej prostytutki. Dowody znalezione na miejscu zbrodni i sposób popełnienia przestępstwa przypominają mu o nierozwiązanej sprawie z 1980 roku. Fanatyczny morderca, który porwał mężczyznę uprawiającego jogging, zmusza swoją ofiarę, by żałowała z popełnione grzechy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)