Dexter 5 (3/12)

Dexter 5 (3/12)

8.2/10

(Dexter 5: Practically Perfect)

serial kryminalny USA 2010   dla dorosłych
Występują:Michael C. Hall, Jennifer Carpenter, Lauren Vélez, David Zayas
Reżyseria:Ernest Dickerson
W skrócie:Dexter i Debra szukają opiekunki dla Harrisona. Policjant zamierza zamknąć sprawę zabójcy kobiet, ale napotyka problemy. Jego siostra zajmuje się sprawą morderstw w wenezuelskiej dzielnicy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy technika kryminalistycznego Dextera Morgana (Michael C. Hall), który poza pracą w policji jest seryjnym mordercą. Jego ofiarami inni zabójcy. Swoją mroczną stronę Dexter dzieli z obowiązkami rodzinnymi, co staje się bardzo trudne po śmierci jego żony, Rity. Dexter zastanawia się nad oddaniem pasierbów pod opiekę teściowej, po tym jak nastoletnia Ashley obwinia go o śmierć matki. Winę Dextera postanawia udowodnić detektyw Quinn (Desmond Harrington) w prywatnym śledztwie. Serial z elementami thrillera, dramatu i czarnej komedii bije rekordy popularności na całym świecie. Michael C. Hall w 2010 roku otrzymał za rolę Złoty Glob.

W tym odcinku

Dexter i Debrą szukają opiekunki dla małego Harrisona. Policjant zamierza zamknąć sprawę zabójcy kobiet, ale napotyka problemy. Jego siostra zajmuje się sprawą morderstw w wenezuelskiej dzielnicy. Quinn zauważa pewne podobieństwo między podejrzanym Kulem Butlerem a Dexterem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)