Dexter 2 (7/12)

Dexter 2 (7/12)

8.2/10

(Dexter: That Night, a Forest Grew)

serial kryminalny USA 2007   dla dorosłych
Występują:Michael C. Hall, Julie Benz, C.S. Lee, Jennifer Carpenter
Reżyseria:Jeremy Podeswa
W skrócie:Rzeźnik z Zatoki rozsyła swój manifest, co powoduje zamieszanie w grupie ścigającej mordercę. Jest to część planu Dextera Morgana - pracownik policji z Miami postanowił zmylić trop.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

38 dni po zabójstwie jedynego brata, który był poszukiwanym przez policję przestępcą, zwanym Zabójcą z Chłodni, Dexter Morgan (Michael C. Hall) wciąż ma problemy. Sierżant Doakes (Erik King) nie przestaje go obserwować. Debra Morgan (Jennifer Carpenter) przeprowadza się do brata. Ciągle nie może dojść do siebie, po tym jak Zabójca z Chłodni próbował ją zamordować. Dziewczyna Dextera, Rita Bennett (Julie Benz), oskarża go, że bezpodstawnie wtrącił jej byłego męża do więzienia. Osaczony Dexter nie może już bezkarnie prowadzić swojej misji, czyli likwidować morderców z Miami. Policja wpada na jego trop. Sprawę przejmuje agent FBI Frank Lundy (Keith Carradine). Tworzy on grupę operacyjną, w skład której wchodzi Batista (David Zayas), Masuka (C.S. Lee) i Debra. Mają zdemaskować Rzeźnika z Zatoki.

W tym odcinku

Rzeźnik z Zatoki rozsyła swój manifest. Jego treść powoduje zamieszanie w grupie do zadań specjalnych, która próbuje złapać mordercę. Okazuje się, że to część planu Dextera Morgana - pracownik policji z Miami postanowił zmylić trop i tym samym odwrócić od siebie uwagę agenta Lundy'ego. Lila coraz bardziej ingeruje w życie osobiste Dextera.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)