Dexter 2 (2/12)

Dexter 2 (2/12)

8.2/10

(Dexter: Waiting to Exhale)

serial kryminalny USA 2007   dla dorosłych
Występują:Michael C. Hall, Julie Benz, C.S. Lee, Jennifer Carpenter
Reżyseria:Marcos Siega
W skrócie:Dexter ściga gangstera olbrzyma zwanego Małym Chino. Debra wmawia sobie, że uporała się z traumatycznymi wspomnieniami o Zabójcy z Chłodni. Na posterunku pojawia się agent FBI Frank Lundy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

38 dni po zabójstwie jedynego brata, który był poszukiwanym przez policję przestępcą, zwanym Zabójcą z Chłodni, Dexter Morgan (Michael C. Hall) wciąż ma problemy. Sierżant Doakes (Erik King) nie przestaje go obserwować. Debra Morgan (Jennifer Carpenter) przeprowadza się do brata. Ciągle nie może dojść do siebie, po tym jak Zabójca z Chłodni próbował ją zamordować. Dziewczyna Dextera, Rita Bennett (Julie Benz), oskarża go, że bezpodstawnie wtrącił jej byłego męża do więzienia. Osaczony Dexter nie może już bezkarnie prowadzić swojej misji, czyli likwidować morderców z Miami. Policja wpada na jego trop. Sprawę przejmuje agent FBI Frank Lundy (Keith Carradine). Tworzy on grupę operacyjną, w skład której wchodzi Batista (David Zayas), Masuka (C.S. Lee) i Debra. Mają zdemaskować Rzeźnika z Zatoki.

W tym odcinku

Dexter ściga gangstera olbrzyma o pseudonimie Mały Chino. Debra wmawia sobie, że uporała się z traumatycznymi wspomnieniami o Zabójcy z Chłodni, ale tak naprawdę nie radzi sobie z obowiązkami w pracy. Na posterunku policji w Miami pojawia się agent FBI Frank Lundy. Szuka dowodów w śledztwie dotyczącym seryjnych morderstw Rzeźnika z Zatoki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)