Detektywi w akcji (95)

Detektywi w akcji (95)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Grzegorz Burniak, Michał Waleszczyński, Marcin Malik
W skrócie:Do Septagonu zgłasza się właścicielka cukierni, która uważa, że jest prześladowana z powodu swojej tuszy. Kobieta dostaje sprośne SMS-y. Podejrzewa, że wysyła je mistrz cukiernictwa, którego zwolniła.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do agencji Septagon dołącza trójka nowych bohaterów. Pierwszą z nich jest Joanna Kario "Francuzka", która pracowała we Francji jako modelka i stewardessa. Jej profesjonalizm i tajemnicze kontakty pozwalają podejrzewać, że mogła to być tylko przykrywka dla działalności wywiadowczej. Pojawi się także Aneta Rawicz "Bibi", była nauczycielka, która po rozbiciu szajki narkotykowej działającej w jej szkole odkryła w sobie pasję i zdolności detektywistyczne. A także Paweł Novak "Novy", muzyk, który trafił do Septagonu, zdając sobie sprawę, że z grania rock'n'rolla w Polsce trudno się utrzymać.

W tym odcinku

Do Septagonu zgłasza się właścicielka cukierni, która uważa, że jest prześladowana z powodu swojej tuszy. Kobieta dostaje sprośne SMS-y z nieznanego numeru. Podejrzewa, że wysyła je ekscentryczny mistrz cukiernictwa, którego zwolniła z pracy. W trakcie śledztwa Bibi i Ronin odkrywają, że klientka zataiła przed nimi znajomość z pewnym mężczyzną, a ten z kolei ukrywa przed nią istotne fakty dotyczące swojego życia. Tymczasem Serb i Diablo zajmują się zleceniem dyrektorki szpitala, w którym od paru miesięcy giną pacjentom cenne rzeczy. Serb postanawia udawać bogatego pacjenta.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także