Detektywi w akcji (80)

Detektywi w akcji (80)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Grzegorz Burniak, Michał Waleszczyński, Marcin Malik
W skrócie:W jednym z tabloidów ukazują się zdjęcia znanego biznesmena leżącego na hotelowym łóżku z atrakcyjną dziewczyną. Wkrótce zgłasza się on do detektywów, mówiąc, że nic nie pamięta z tamtej nocy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do agencji Septagon dołącza trójka nowych bohaterów. Pierwszą z nich jest Joanna Kario "Francuzka", która pracowała we Francji jako modelka i stewardessa. Jej profesjonalizm i tajemnicze kontakty pozwalają podejrzewać, że mogła to być tylko przykrywka dla działalności wywiadowczej. Pojawi się także Aneta Rawicz "Bibi", była nauczycielka, która po rozbiciu szajki narkotykowej działającej w jej szkole odkryła w sobie pasję i zdolności detektywistyczne. A także Paweł Novak "Novy", muzyk, który trafił do Septagonu, zdając sobie sprawę, że z grania rock'n'rolla w Polsce trudno się utrzymać.

W tym odcinku

W jednym z tabloidów ukazują się zdjęcia znanego biznesmena leżącego na hotelowym łóżku w towarzystwie atrakcyjnej dziewczyny. Kiedy detektywi komentują publikację, do Septagonu wchodzi bohater artykułu. Wyjawia, że dzień wcześniej zabalował, a teraz nic nie pamięta. Detektywi radzą mu zrobić test na obecność pigułki gwałtu, a sami jadą do lokalu, gdzie odbyła się firmowa impreza. Tymczasem Ruda i Diablo zajmują się zleceniem małżonków, którzy prowadzą gospodarstwo z ekologiczną żywnością. Ostatnio stracili zagraniczny kontrakt, po tym jak kontrahent wykrył pestycydy w warzywach z ich uprawy. Właściciele są pewni, że jest to robota sąsiada, który stale pisze na nich donosy do urzędów.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także