Detektywi w akcji (15)

Detektywi w akcji (15)

serial fabularny Polska 2015   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Grzegorz Burniak, Michał Waleszczyński, Marcin Malik
W skrócie:Do Septagonu zwraca się o pomoc Julia, która martwi się o matkę. Kobieta straciła głowę dla młodego Egipcjanina, którego poznała podczas urlopu. Ściągnęła go do Polski i zamierza wyjść za niego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o pracownikach agencji detektywistycznej Septagon i prowadzonych przez nich sprawach. Szefem jest były komandos Marcin Doman, a w skład jego zespołu wchodzą: Dexter - mistrz manipulacji, Ruda - kobieta o wielu twarzach i niezwykłej skuteczności, Diablo - zawodnik nielegalnych walk w klatce, Serb - instruktor technik policyjnych, Agnieszka - wielokrotna mistrzyni świata w karate, Ronin - mistrz sztuk walki. Detektywi niosą pomoc potrzebującym, wykorzystując swoją wiedzę, inwencję, doświadczenie i najnowsze techniki śledcze.

W tym odcinku

Do Septagonu zwraca się o pomoc Julia, która martwi się o swoją matkę. Kobieta podczas urlopu w Egipcie straciła głowę dla młodego animatora z hotelu. Teraz ściągnęła go do Polski i zamierza wyjść za niego. Detektywi pomagają też dwudziestolatce, która po kilku drinkach wypitych w nocnym klubie straciła przytomność na kilkanaście godzin i podejrzewa, że podano jej pigułkę gwałtu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także