Detektywi w akcji (126)

Detektywi w akcji (126)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Grzegorz Burniak, Michał Waleszczyński, Marcin Malik
W skrócie:Klient detektywów jest zaniepokojony tajemniczymi wydatkami żony. Z ich wspólnego konta znikają duże kwoty. Do Septagonu zgłasza się też mężczyzna poszukujący sprawcę wypadku samochodowego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do agencji Septagon dołącza trójka nowych bohaterów. Pierwszą z nich jest Joanna Kario "Francuzka", która pracowała we Francji jako modelka i stewardessa. Jej profesjonalizm i tajemnicze kontakty pozwalają podejrzewać, że mogła to być tylko przykrywka dla działalności wywiadowczej. Pojawi się także Aneta Rawicz "Bibi", była nauczycielka, która po rozbiciu szajki narkotykowej działającej w jej szkole odkryła w sobie pasję i zdolności detektywistyczne. A także Paweł Novak "Novy", muzyk, który trafił do Septagonu, zdając sobie sprawę, że z grania rock'n'rolla w Polsce trudno się utrzymać.

W tym odcinku

Ruda, Bury i Szef spotykają się z klientem, który jest zaniepokojony tajemniczymi wydatkami swojej żony. Mężczyzna, który pracuje za granicą, zauważył, że z ich wspólnego konta znikają pokaźne kwoty. Żona nie chce powiedzieć, na co przeznacza te środki, a on obawia się najgorszego. Detektywi odkrywają, że żona klienta faktycznie popadła w niebezpieczny nałóg. Septagon pomaga też pewnemu mężczyźnie w poszukiwaniach kierowcy, który potrącił jego żonę. Detektywi na miejscu zdarzenia znajdują kawałek plastiku z rozbitego migacza samochodowego. Trop prowadzi ich do warsztatu samochodowego, który prowadzi Piotr. Dzięki materiałom z monitoringu detektywi odkrywają, że sprawcą wypadku był jednak ktoś inny. Na nagraniu żona zleceniodawcy rozpoznaje jego byłą kochankę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także