Detektywi w akcji (122)

Detektywi w akcji (122)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Grzegorz Burniak, Michał Waleszczyński, Marcin Malik
W skrócie:Serb i Diablo muszą ustalić, kto próbuje odstraszyć gości gospodarstwa agroturystycznego. Do Septagonu zgłasza się także niewidomy mężczyzna z prośbą o odnalezienie skradzionego psa przewodnika.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do agencji Septagon dołącza trójka nowych bohaterów. Pierwszą z nich jest Joanna Kario "Francuzka", która pracowała we Francji jako modelka i stewardessa. Jej profesjonalizm i tajemnicze kontakty pozwalają podejrzewać, że mogła to być tylko przykrywka dla działalności wywiadowczej. Pojawi się także Aneta Rawicz "Bibi", była nauczycielka, która po rozbiciu szajki narkotykowej działającej w jej szkole odkryła w sobie pasję i zdolności detektywistyczne. A także Paweł Novak "Novy", muzyk, który trafił do Septagonu, zdając sobie sprawę, że z grania rock'n'rolla w Polsce trudno się utrzymać.

W tym odcinku

Serb i Diablo muszą ustalić, kto i dlaczego próbuje odstraszyć gości gospodarstwa agroturystycznego "Leśniczówka". Tajemniczy napastnik oddaje strzały w pobliskim lesie. Do Septagonu zgłasza się także niewidomy mężczyzna z prośbą o odnalezienie skradzionego psa-przewodnika. Niebawem detektywi trafiają na trop okolicznego pijaczka, który znany jest z tego, ze gotów jest ukraść cokolwiek, byle tylko mieć na kolejną flaszkę. Tym razem jednak mężczyzna nie przyznaje się do winy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także