Detektyw Monk 3 (4/16)

Detektyw Monk

sezon 3 odc. 4/16

(Monk: Mr. Monk Gets Fired)

serial kryminalny USA 2004-2005   od 12 lat
Występują:Tony Shalhoub, Ted Levine, Bitty Schram, Jason Gray-Stanford
Reżyseria:Andre Belgrader
W skrócie:Ktoś zabija kobietę, ćwiartuje i wrzuca do rzeki. Prowadzona jest też sprawa podpalenia fabryki peruk i niespodziewanie ginie kapelusz szefa policji.Tylko Monk łączy te wydarzenia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzecia seria przygód detektywa Adriana Monka (Tony Shalhoub), specjalisty od oględzin miejsca zbrodni. Od kilku lat cierpi on na nerwicę natręctw, która objawia się m.in. wstrętem do kontaktu fizycznego z innymi osobami. Zawód detektywa jest jego pasją, dlatego mimo kłopotów zdrowotnych pracuje jako prywatny konsultant wydziału zabójstw w San Francisco. Jego były szef, kapitan Leland Stottlemeyer (Ted Levine), często prosi go o pomoc w rozwiązywaniu skomplikowanych zadań. Wykorzystując swe pedantyczne usposobienie, Monk potrafi dostrzec szczegóły niewidoczne dla innych.

W tym odcinku

San Francisco. Kobieta ginie z rąk swojego narzeczonego. Morderca ćwiartuje jej zwłoki i wrzuca do rzeki.Kiedy wyłowiony zostaje tors, policja rozpoczyna dochodzenie. W tym samym czasie jest prowadzona również sprawa tajemniczego podpalenia fabryki peruk i tupecików. Niebawem w dziwnych okolicznościach ginie kapelusz szefa policji, ale nikt nie kojarzy tego z trwającymi śledztwami. Monk traci pracę za to, że przypadkowo usunął z komputera cenne policyjne dane. Wcześniej ustala tożsamość zabójcy i jego ofiary. Aby potwierdzić przypuszczenia, musi zdobyć materiał genetyczny zmasakrowanej kobiety. Ktoś kolejny raz usiłuje ukraść kapelusz komendanta. Monk domyśla się, co jest kluczem do rozwiązania zagadki. Znów zostaje przyjęty do policji.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)