Detektyw Monk 3 (2/16)

Detektyw Monk

sezon 3 odc. 2/16

(Monk: Mr. Monk and the Panic Room)

serial kryminalny USA 2004-2005   od 12 lat
Występują:Tony Shalhoub, Todd Stashwick, Ted Levine, Bitty Schram
Reżyseria:Michael Zinberg
W skrócie:Ciało bogatego producenta muzycznego zostaje znalezione w schronie specjalnie zbudowanym na wypadek napadu. Obok stoi jego szympans z bronią. To on naprowadza Monka na ślad mordercy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzecia seria przygód detektywa Adriana Monka (Tony Shalhoub), specjalisty od oględzin miejsca zbrodni. Od kilku lat cierpi on na nerwicę natręctw, która objawia się m.in. wstrętem do kontaktu fizycznego z innymi osobami. Zawód detektywa jest jego pasją, dlatego mimo kłopotów zdrowotnych pracuje jako prywatny konsultant wydziału zabójstw w San Francisco. Jego były szef, kapitan Leland Stottlemeyer (Ted Levine), często prosi go o pomoc w rozwiązywaniu skomplikowanych zadań. Wykorzystując swe pedantyczne usposobienie, Monk potrafi dostrzec szczegóły niewidoczne dla innych.

W tym odcinku

Ciało bogatego producenta muzycznego zostaje znalezione w schronie, zbudowanym specjalnie na wypadek napadu. Obok zwłok stoi szympans mężczyzny - Darwin - i trzyma w łapie broń. Detektyw Monk nie wierzy, że zwierzę zabiło swojego pana. Przesłuchuje więc odpowiedzialnego za ochronę rezydencji Kurta Wolffa. Tymczasem Darwin zaczyna się dziwnie zachowywać. Wpada w panikę na widok łysego mężczyzny. Naprowadza tym detektywa na ślad mordercy. Zabójca wpada w zasadzkę, gdy wraca na miejsce zbrodni, aby zniszczyć dowody, o których zapomniał.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)