Detektyw Monk (2)

Detektyw Monk

sezon 8 odc. 2

(Monk: Mr. Monk and the Foreign Man)

serial kryminalny USA 2009   od 12 lat
Występują:Tony Shalhoub, Jason Gray-Stanford, Ted Levine, Traylor Howard
Reżyseria:David Grossman
W skrócie:Pod domem przesiaduje czarnoskóry mężczyzna. 2 tygodnie temu ktoś śmiertelnie potrącił w tym miejscu jego żonę. Od 2. tygodni nie żyje też gosposia, której zwłoki odnajdują jej pracodawcy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy detektywa Adriana Monka (Tony Shalhoub). Pracował w wydziale zabójstw policji w San Francisco. Został zmuszony do rezygnacji ze służby w wyniku traumatycznego wydarzenia - brutalnie zamordowano jego żonę. Od tego czasu cierpi na nerwicę natręctw. Chociaż jego powrót do policji jest niemożliwy, detektyw podejmuje się pracy konsultanta do spraw morderstw. Posiada doskonałą pamięć wzrokową i potrafi kojarzyć fakty. Wspiera go asystentka Natalie Teeger (Traylor Howard).

W tym odcinku

Pod domem Adriana przesiaduje nieznajomy, czarnoskóry mężczyzna. Okazuje się, że dwa tygodnie wcześniej ktoś śmiertelnie potrącił w tym miejscu jego żonę Ansarę. Tymczasem wracający z dłuższego urlopu państwo Buxton znajdują w domu zwłoki swojej gosposi, Marii. Kobieta nie żyje od około dwóch tygodni. Niebawem Monk odkrywa, że za zgon obu kobiet jest odpowiedzialny ten sam człowiek. Przypadkowa śmierć na drodze stała się pociągnęła za sobą morderstwo Marii, która była świadkiem tamtego tragicznego zdarzenia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także