Deadwood (7/12)

Deadwood (7/12)

8.0/10

(Deadwood: Bullock Returns to the Camp)

serial obyczajowy USA 2004   dla dorosłych
Występują:Timothy Olyphant, Ian McShane, Keith Carradine, Brad Dourif
Reżyseria:Michael Engler
W skrócie:Bullock i Charlie zatrzymują zabójcę Billa Hickoka. Do Deadwood przybywa para nastolatków poszukujących zaginionego ojca. To Flora i Miles.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Lata 70. XIX wieku. Deadwood to niewielka osada poszukiwaczy złota. Przyciąga poszukiwaczy, ale też wielu cwaniaków. Położona jest na terenach należących do Indian, dlatego nie podlega pod jurysdykcję Stanów Zjednoczonych. Panuje tu bezprawie, a powstającym miasteczkiem rządzi twardą ręką właściciel hotelu i kasyna Al Swearengen (Ian McShane). Przybywa tu były szeryf z Montany Seth Bullock (Timothy Olyphant), który wraz ze swoim partnerem Solem Starem (John Hawkes) zamierza sprzedawać narzędzia. Tego samego dnia w Deadwood zatrzymuje się legendarny rewolwerowiec Dziki Bill Hickok (Keith Carradine) wraz ze swoimi towarzyszami - Charliem Utterem i Calamity Jane (Robin Weigert). Gdy wracająca do Minnesoty rodzina zostaje brutalnie zamordowana, Seth, Sol, Bill i Jane postanawiają wyjaśnić sprawę. W pobliżu miejsca masakry znajdują ocalałą dziewczynkę, Sofię

W tym odcinku

Bullock i Charlie Utter zatrzymują zabójcę Billa Hickoka, Jacka McCalla. Do Deadwood przybywa para nastolatków poszukujących zaginionego ojca, Flora i Miles. Śliczna dziewczyna od razu wpada w oko Swearengenowi. Tolliver bierze ją jednak pod opiekę. Wdowa Garret oferuje Trixie pieniądze na wyjazd z Deadwood wraz Sofią Metz, ale ona nie chce ich przyjąć. Wyrzuca Almie, że ta nie rozumie jej położenia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także