Daleko od noszy 2: Komando GROCH (9)

Daleko od noszy 2: Komando GROCH (9)

5.1/10
serial komediowy Polska 2010-2011   od 7 lat
Występują:Krzysztof Kowalewski, Paweł Wawrzecki, Krzysztof Tyniec, Hanna Śleszyńska
Reżyseria:Krzysztof Jaroszyński
W skrócie:Bizoń informuje Łubicza, że jest majorem, który na zlecenie MON-u ma zorganizować na terenie szpitala Grupę Reanimacyjno- Ochotniczą, czyli GROCH. Przejmuje dowodzenie nad placówką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie pracowników jednego z polskich szpitali. Dzięki reformie służby zdrowia ich szpital został wyremontowany i wyposażony w nowy sprzęt. Zderzenie starych przyzwyczajeń z nowoczesnością doprowadza do wielu zabawnych sytuacji, tym bardziej, że z czasem okazuje się, że piękne wykończenia zaczynają odpadać, odsłaniając zgrzebną rzeczywistość. Do wesołej ekipy dołącza kilku nowych bohaterów: biznesmen Bizoń (Jerzy Kryszak), sanitariusz Słowikowski (Maciej Wierzbicki) oraz przystojny dr Kraśnik (Rafał Rutkowski), który wprowadzi wiele zamieszania w życie uczuciowe żeńskiego personelu. W serialu pojawi się też piękna pani adwokat (Joanna Koroniewska).

W tym odcinku

Bizoń informuje Łubicza, że jest majorem, który na zlecenie MON-u ma zorganizować na terenie szpitala Grupę Reanimacyjno-Ochotniczą, czyli GROCH. Przejmuje dowodzenie nad placówką. Pod jego nieobecność ma go zastąpić kapral Basen. Karina jest niezadowolona z przebiegu randki z Kraśnikiem, który zamyślił się i nie próbował jej objąć, gdy siedzieli na ławce w parku. Syn siostry Basen zostaje zawieszony w prawach ucznia. Pielęgniarka postanawia interweniować. Jest bowiem przekonana, że cierpiący na lęk wysokości Wojtuś nie zniesie zbyt długo stanu zawieszenia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)