Daleko od noszy 2: Jak uchronić żonę przed piłkarzem? (3)

Daleko od noszy 2: Jak uchronić żonę przed piłkarzem? (3)

5.1/10
serial komediowy Polska 2010
Występują:Piotr Gąsowski, Krzysztof Kowalewski, Paweł Wawrzecki, Hanna Śleszyńska
Reżyseria:Krzysztof Jaroszyński
W skrócie:Personel szpitala przeprowadza się do obozu medycznego blisko stadionu warszawskiego Powiślaka. Kidler rozpoczyna treningi ze swoim bratankiem, z którego chce zrobić zawodowego piłkarza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalszy ciąg perypetii pracowników szpitala, którego szefem jest doktor Zygmunt Łubicz (Krzysztof Kowalewski). W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w piłce nożnej ministerstwo postanawia stworzyć Mobilną Ekipę Częstych Zadań, w skrócie M.E.C.Z. Okazuje się, że to placówka doktora Łubicza ma zostać przemianowana w polowy szpital szybkiego reagowania, który będzie obsługiwał piłkarzy biorących udział w turnieju oraz kibiców oglądających ich poczynania z trybun. Medycy i personel rozpoczynają przygotowania do ambitnego zadania.

W tym odcinku

Personel szpitala przeprowadza się do obozu medycznego blisko stadionu warszawskiego Powiślaka. Większość lekarzy ma swoje pomysły na wykorzystanie opuszczonego budynku. Żaden jednak nie znajduje uznania ordynatora. Tymczasem Kidler rozpoczyna treningi ze swoim bratankiem, z którego zamierza uczynić zawodowego piłkarza. Atrakcyjna Alicja staje się obiektem zainteresowania ze strony młodych sportowców. Zazdrośni o nią Kidler i Basen zastanawiają się, jak temu przeciwdziałać.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)